Březen 2015

Zítra odjezd do Německa :)

23. března 2015 v 16:24 | Nicci* |  Important
Ahoooj, lidi, jelikož zítra (24.3) odjíždím do Německa, tak nebudu na blogu :) Články nebudu přednastavovat. Ale až dojedu, domů tak budu přidávat články s jednotlivými dny a fotky.
Tak se tu mějte a ještě vás naposledy oběhnu takžr ahoooooj :)

Pozastavení od 24.3- 1.4 2015 :)


2. D.I.Y ♥

21. března 2015 v 12:12 | Nicci* |  D.I.Y. Do It Yourself
Ahoooj, je tu nový článek a nový nápad na D.I.Y :)


Ve svém "tvořícím" koutku mám ve většině případů nepořádek a pravidelně nemohu najít nůžky nebo lepidlo, proto jsem si vyrobila organizér na psací stůl, bude se hodit i do dětského pokoje.
Potřeby:
karton x krabice
kravičky od čaje, voňavek, aj. (plechovky, obaly od šamponu)
nůžky x zalamovací nůž
tavná pistole, oboustranná lepící páska
balící papír x látky
Návod:

Pokud nemáme vyhovující krabici, tak si jí slepíme z kartonu. Návod najdete v minulém článku, Rozměry si samozřejmě musíte upravit podle sebe. Já použiji krabici od konzerv, ve kterých se skladují v supermarketech. Do krabice si naskládám menší krabičky, tak aby mi vyhovoval rozměr nebo výška. No prostě jak uznáte za vhodné :). Pak už jen krabici i menší krabičky zabalíme do balícího papíru (látky), aby to vypadalo hezky a můžeme je třeba přilepit i do krabice, aby při přenosu vše drželo tak jak má.

Zdroj: Tu :)

Školní neúspěchy

18. března 2015 v 17:00 | Nicci* |  My Lovely Diary/ my life
Ahoj, moc se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla. Měla jsem moc práce ve škole,samé písemky, projekty, referáty, však to znáte. Neměla jsem moc času zajít na blog, takže se mo omluvám. Teď se mi ve škole ani moc nedaří. Z matiky jsem dostala za 4, a dnes z češtiny 5, jelikož mi nestačil čas na písemku. Jediná fyzika,angličtina a němčina, je trochu dobrá. Nevím, čím to je, učím se každý den do akždého přemětu minimálně 30min. Doma to umím, příjdu do školy,a nic.Totální okno, jako by jsem se vůbec neučila. Dnes jsme psali písemku z dějepisu na polovinu 19. století(Anglie) a Císařství a 3. republika ve Francii. Nebýt mého souseda, dopadlo by to zle, opsala jsem od něj půlku písemky, naštěstí to měl všechno dobře. jinak bychom propadli oba dva z té písemky. Takže, uvidíme co z toho dostanu, avíc musím dělat časopis pro učitelku, takže další čas.. no nic, omlouvám se, že jsem tu nebyla, a tohle je pro dnešek vše. Mějte se ahoooj :)

obrázek 0.1

14. března 2015 v 11:24 | Nicci* |  Mé kresby :)
Ahooj, hlásím se vám z mého nového notebooku, Ano! konečně jsem se dočkala :DDD
Asus-X555L je skvělý nom, až na to že jsem za něj dala všechny své úspory, ale musela jsem no, prostě potřebuji svůj počítač. A tak jsem se rozhodla, že mám končně nečím rychle fotit na očítač, tak jsem založila novou rubriku :) Budu sem přidávat své amaterské obrázky.. :D Samozřejmě to není z mé hlavy, mám předlohu, le neobkresluji to, jen to podle toho dělám :D

Tak snad se vám bude líbit :)

Omlouvám se ale nikde jsem nenašla tu předlohu, to jsem měla na bratrovém počítači, ale asi sem ji pak vymazala, protože už tam není :) tak snad se aspoň trochu líbí.
Za kritiku budu ráda :)

Jsem magor!!Harry Potter♥

13. března 2015 v 9:58 | Nicci* |  My Lovely Diary/ my life
Ahoj lidi :)
Takže, dneska bych si měla jít konečně kupovat ten notebook.. Těším, se, konečně bych nemusela trávit celý den u bratrova počítače :DD Navíc, když napíšu článek, tak buď si jidu číst Harryho Pottera, nabo se jidu dívat na Harryho Pottera. Já jsme prostě blázen do Hp :) Dívám se na něj každý den .. Ale vždy jen na Prince dvojí krve ( tam umřel Brumbál :((( ) u toho brečím jak něco, a pak poslední část, Relikvie smrti 2. Tam říká Brumbál :,,All this time, Severus"? Snape:,,Always"... nebo něco takového.. to mne vždy dojme.. :) vážně, Harry Potter je teď součást mého každodeního života :DD Doufám že nejsem jediná, kdo to tak moc miluje :) Škoda, že J.K. Rowlingová neudělala další díl.. Už se hodněkrát psalo na internetu, že J.K.Rowlingová napsala, či píše další část. Nakonec z toho vyšlo, že se nic nepíše, nebo jen vedlejší příběhy, vedlejších postav. Také už znáte mého nejoblíbenějšího spisovatele: J.K. Rowlingová ♥ topka :*. Takže, tohle je moje láska k HP, děsně se mi na těch filmech líbí, ta originální muzika.. Nejlepší je stejně opening, Hedwiga theme :¨)

Nebo nejvíce miluji Draca Malfoye (Tom Felton je můj nejoblíbenější herec :) Sice se říká, že záporáky nemá nikdo rád, ale já je přímo miluji, hlavně v HP. Ale!! Umbridgeová! ta růžová !! čubka!! tu jsem neměla ráda.. nemám ráda, to asi nikdo z milovníků Harryho, ale jako herečka je celkem fajn :))

Už nevím co kecat o HP :DD vůbec nevím, proč vydávám tenhle článek ale co už :)

Tom Felton O.O :33 :*** ♥♥♥

Jako Draco Malfoy :3333

1.Deník + poděkování :)

12. března 2015 v 10:15 | Nicci* |  My Lovely Diary/ my life
Ahoj lidičky :))
1. chci vám moooc poděkkovat, mám blog pár dní (3) a takový úspěch ? :) to mne moc potěšilo :) možná to je jen ten ,,začáteční úspěch", ale jsem moc ráda, že má můj blog velký úspěch :) Vážně, moc vám děkuji. :)
A teď konečně ke článku :)

Za týden jedu do Německa na výměnný pobyt :) Pojedu tam na 9 dní. Takže, možná přednastavím články, nebo, ještě nevím :) Jelikož mám pokažený počítač, a oprava by stála moc, tak prozatím jsem na počítači mého bratra. Budu si tento pátek kupovat notebook (asi,možná :DD ) Takže, kdybych si ho koupila tenhle pátek, tak si ho beru do Německa a normálně budu fungovat, a možná přidávat články s fotkama, co jsme ten den dělali, pokud by vás to zajímalo, ale na to se vás zeptám, až bude ten notebook :)
Navíc, tenhle víkend mám soustředění s divadlem :) Ano hraji v divadle :) už jsme měli premiéru, ale tento víkend máme reprízu :) v neděli 14:00 :DD Takže, to se taky asi moc neuvidíme, protože to máme na celý den, ale, zas, kdybych už měla ten notebook, tak beru s sebou a můžu sem dát pak fotky, nebo i videa :)
Zase, je to jen na vás, napište si, :)

No a tohle by bylo vše, prozatím se mějte hezky a ahooj :))

Nicci*

Affs/Sb + zápis :)

12. března 2015 v 9:55 | Nicci*
Ahoj, tady je můj seznam Affs/Sb.. :)
A pokud sem chceš taky patřit, tak se můžeš zapsat :)
Nick:
Blog:
O čem je tvůj blog:
Jednoduché :)
Seznam :)1. D.I.Y ♥

11. března 2015 v 11:19 | Nicci* |  D.I.Y. Do It Yourself
Ahoj lidičky :)
jsem moc ráda, že jste navštívily můj blog, jsem vám moc vděčná, a snad budete spokojení i vy s semnou :)
Dneska, si už uděláme nějaký ten kousek z D.I.Y. Dnes chci udělat něco lehčího, protože:
1. nemám moc času
2. zapomněla jsem nakoupit potřebný materiál :(

Tak jde se na to :)

Dneska si můžeme udělat dárkové taštičky :)

Budeme potřebovat:
  • Papír A3
  • Nůžky
  • Děrovačka
  • Lepidlo nebo tavná pistol na pevnější papír--> lze použít i normální :)
  • Stuha či provázek
  • Slabší karton na výztuž dna a na uši tašky
  • Různé dekorace nebo barevný papír na ozdobení :))
Pokud máte všechno, můžeme začít pracovat :))

Postup:
Vezmeme si papír o velikosti A3 (může být i větší či menší- z A3 nám vznikne taštička o 20cm na výšku :)
a po delší straně si naznačíme polovinu papíru. Papír znovu rozložíme a levou polovinu přehneme k vyznačenému středu. To samé uděláme i s pravou polovinou, ale tu přehneme o 1cm přes druhou polovinu. Přesah slouží k zalepení tašky, takže se rovnou přesah zalepí :) Počkáme, až lepidlo zaschne, mezitím si připravíme výztuže na dno a uši tašky,které si podle velikosti tašky vystřihneme ze slabšího kartonu. Na šířku uší stačí jen 3cm, a dno si musíme přeměřit.
Můžeme pokračovat ve skládání tašky. Papír si pomyslně přeložíme na třetiny. ( kdo chce, může si je slabě vyznačit tužkou.) Spodní třetinu přehneme směrem nahoru a vznikne nám dno tažky. Vyčnívající rohy přehneme směrem dovnitř a slepíme celé dno.

Teď uděláme uši tašky. Z vrchu si odměříme 3cm a přehyby vytlačíme tupým předmětem a přehneme vytvořený lem směrem dovnitř. Znovu otevřeme a vlepíme výztuž ze slabého kartonu. Potom si vezmeme děrovačku a uděláme dírky na uši, které si uděláme ze stuhy ( nebo z provázku) Na ozdobení taštičky můžeme udělat cokoliv. Např:, Vystřihnout sovičku z papíru a vyzdobit ji, nebo olepit barevným papírem. Jak si taštičku dozdobíte je už jen čistě na vás. :))

ZDE JE VIDEO, POKUD TO NĚKDO NEPOCHOPIL, NEBO UŽ NEVÍ JAK DÁL :)

Tohle určitě není můj nápad, ani mé video. Je to ze stránky ------->Rady-napady.cz
Určitě budu z téhle stránky čerpat nápady !!! JEN SE ZDROJEM !!! jinak článek nevydám :)

Tak, snad se vám taštička líbí, já se s vámi loučím
Ahoooj :)

Nicci*

*Uvítání nového blogu :))*

10. března 2015 v 9:29 | Nicci*
Ahoooj všichni :))
Moje jméno je Nic* a jsme zakladatelka,adminka, autorka, tohoto blogu.. :)
Tenhle blog < jak jste si mohli všimnout >je o modě a D.I.Y a o všem možném :))
Budu se věnovat teď modě. Budu sem přidávt obrázky či nápada, na nějaké suprové outfity, či nové aktuální kousky ze světa mody. Možná, časem budu přidávat svoje outfity, co mám ve svém šatníku.

A teď je na řadě D.I.Y. D.I.Y neboli v angličtině Do It Yourself ( udělej/vyrob si sám/sama). Zabývá se domácí výrobou čehokoliv. Můžeš si vyrobit nebo ozdobit svůj deník, sešity do školy, nebo si můžeš vyrobit kalendář, stojan na tužky a mnoho dalšího. Určitě si spolu něco vyrobíme :))

-Tohle by snad stačilo na úvodní článek, a já se jidu pustit, do prvního D.I.Y :))

Mějte se pěkně, a Ahooj :))


Omlouvám se za chyby :))
Nicci*

Rubrics

10. března 2015 v 8:49 | Nic*

Rubrics

Fashion


Others

Important


Books